Üretim Politikamız
Üretim Politikamız

Üretim Politikamız

 

DERYA YEMEK ÜRETİM TEM.İNŞ.TAAH.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

 

             7 yıllık tecrübemiz, uzman personelimiz, 800 m2 alanda  5000 kişiye hizmet verme imkânı ve %100 müşteri memnuniyeti  prensibiyle hizmetinizdeyiz.            

  

                                                 ÜRETİM POLİTİKAMIZ


    Damağınızda hoş bir tat bırakacak sağlıklı ve lezzetli menülerimiz ile üretimimiz, personelinizin ihtiyacı olan vitamin, mineral, karbonhidrat, protein değerleri ile tüketim koşulları göz önünde bulundurularak, beslenme ve diyet uzmanlarımız, gıda mühendislerimizce kontrol edilerek servise sunulur.Personel ekibimizin sorumluluğu, uyumlu çalışmaları, kaliteli üretim yapmak konusundaki hassasiyeti, birbirine olan güven duygusunun geliştirilmesi, bütün bunların hepsi lezzetli yemekler içindir. Üretim ve yönetim kadromuz, yemek, beslenme, hijyen konusunda bir bütün olarak yemek hizmetlerinde, araştırma-geliştirme (ar-ge) çalışmalarını sürdürmektedirler. Hizmet verdiğimiz firma, kurum ve kuruluşlardaki çalışanlarınızın sağlığına önem veriyoruz. Üretim kadrosu uzmanlarımız tarafından periyodik olarak denetlemesinde maksat, sorumluluğunun, insan performansının ve iş veriminin arttırılmasına yardımcı olmaktır. Üretim tesislerimizde uluslar arası hijyen standartlarına uygun hareket ederek, doğru, dengeli, yeterli ve sağlıklı beslenmeyi başarmaya çalışıyoruz.


 

Hijyen ve sağlık kurallarının yerine getirilmesi için:

a) Günlük kıyafetlerle üretim alanına girilemez.
b) İş kıyafetleriyle üretim alanı dışına çıkılamaz.
c) Kişisel bakım zorunludur(tırnak, saç-sakal temizliği vs.)
d) Üretimde galoş, bone, maske ve eldiven kullanmak zorunludur.
e) Fabrikamızın bütün birimlerindeki-bürolar da dâhil- haşerelere karşı düzenli bir şekilde ilaçlanmaktadır.

 

 Bizim yemeklerimizi tatmadan, personel  yemekleriniz hakkında karar vermeyiniz.
 Bizi arayınız.

 

         ÖĞRENMEDEN, ÇALIŞMADAN, YORULMADAN, RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER; ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ, SONRA İSTİKLALLERİNİ, KAYBETMEYE MAHKÛMDURLAR.

 

Bu site, Sitesepeti güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014