Hakkımızda - Derya Catering | Batman | (0488) 214 2837 | batman catering batmanda catering batman yemek firmaları batmanda yemek firmaları batman toplu yemek batmanda toplu yemek batman yemek üretim firması batmanda yemek üretim firması
Hakkımızda

Hakkımızda

 

2009 yılında kurulmuş olan şirketimiz bünyesinde 8 idari personel 5 aşçıbaşı, 10 aşçı,10 aşçı yardımcısı,42 servis elemanı ve 4 servis aracı ile sektörünün en iyisi olma yolunda ilerlemektedir.

Hazır yemek ve catering hizmeti veren yemek şirketimiz hijyenik, sağlıklı üretim ortamı ve kaliteli malzeme ile tabldot, toplu yemek, catering servis ve özel yemek organizasyonları konusunda yemek üretim sektörünün en iyisi olmayı hedeflemektedir.

DERYA YEMEK ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, devamlı gelişme sürecinde olan ve bu sürekli gelişimini müşterileri ile paylaşabilen bir kurumdur.

 

DERYA YEMEK ÜRETİM

 

DERYA YEMEK olarak biz; Kurumlarımızın, müşterilerimizin istek ve beklentilerine paralel olarak,hijyen husussunda ödün vermeksizin, kaliteli ve sağlıklı yemekler üreterek, ürettiğimiz yemekleri geliştirerek,sektörümüzün önde gelen firmaları arasında olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Geçmişten günümüze gelen, ürün, deneyim ve bilgi birikimi,yöresel ve ulusal mutfaklar zenginliği ile DERYA YEMEK çatısı altında birleşir ve aşçılarımızın yeteneği ile bütünleşir. Daha sonrasında ise sizlerin arzuları ve gereksinimleri unutulmadan ileri yöntem ve teknikler kullanılarak, beğenilerinize özenle takdim edilir.

Lezzetli ve kaliteli bir yemek için kaliteli hammadde kullanılması gerektiğinin bilincinde olan biz, ülkemizin kendi sektöründe kalitesi ile tanınan İSO ve TSE kalite belgeli 1. sınıf ürünleri kullanmaktayız. Ve de bunu kanıtlamak ve görebilmeniz amacıyla mutfaklarımızı sizin ziyaretinize devamlı olarak açık olduğunu hatırlatırız.

Firmamız GMP (en iyi üretim teknolojisini) uygulamaktadır. Bunun gereği olarak kullanılan her türlü mutfak ekipmanlarımız gıda projesi için özel olarak üretilmiş paslanmaz çelik ekipmanlardır. Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001-2008, kritik kontrol noktalarında tehlike analizleri (HACCP) ve TSE hizmet yeri yeterlilik belgelerine sahip olan firmamız belgelerin gerekliliklerini eksiksiz olarak yapma bilincinde ve gayretindedir.

 

                                 Sizlere teklif vermekle mutluluğumuzu, hizmet etmekle gururumuzu paylaşmanızı istiyoruz.

 

Not: Şirketimiz aynı zamanda dinamik kadrosuyla kokteyl, özel yemek davetleri, seminer - toplantı yemekleri, düğün, nişan ve tüm organizasyon hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

 

 

Bu site, Sitesepeti güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014